Techninio palaikymo specialistas (-ė)

UAB DIELEKTRIK – inovatyvi ir nuolat auganti įmonė, užsiimanti specifinės elektroninės įrangos projektavimu ir pardavimu nuo 2008 metų. Įmonė plečiasi ir dabar ieškome naujų komandos narių. Kviečiame prisijungti techninio palaikymo specialistą (-ę)

Darbo pobūdis:

  • Klientų techninis konsultavimas automobilio diagnostinės įrangos naudojimo klausimais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis ar vidurinis išsilavinimas;
  • Lietuvių ir anglų kalbų žinios žodžiu ir raštu;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Komunikabilumas, organizuotumas, analitinis mąstymas;

Privalumai:

  • Išsilavinimas automobilių transporto, elektronikos arba inžinerijos srityse;
  • Patirtis dirbant su elektronikos diagnostinėmis ir matavimo sistemomis;
  • Rusų ir/ar ispanų kalbų mokėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • Puikią darbo atmosferą ir draugišką kolektyvą, palaikymą ir apmokymą iš įmonėje dirbančių profesionalų;
  • Profesinį ir asmeninį tobulėjimą;
  • Lankstų darbo laiką.

Atlyginimas:

  • Nuo 1300 eur (neatskaičius mokesčių)

Kontaktai:
Mob.: +370 64602453
El.paštas: cv@dielektrik.com